Newsletter
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:Najpredávanejšie

Matrac BIO NATURAL

Dostupnosť: Expedujeme do 24 hod..

Doprava zadarmo

799.00 €555.00s DPH

Na splátky už od 55.50 €

 

O MATRACOCH A ICH SPRÁVNOM VÝBERE  

 

Ak sa túžite zobudiť ráno svieži, plní fyzickej a duševnej energie, potrebujete okrem iného aj dobrý matrac, preto Vám ponúkame zopár stručných rád ako si z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší.

 

TVRDOSŤ MATRACA

Pokojný spánok zaručí ideálna tvrdosť matraca, nedajte sa ovplyvniť starým matracom, na ktorý ste boli zvyknutí.

 

Po akom  tvrdom matraci treba siahnuť, napovie telesná hmotnosť, ľudia s vyššou hmotnosťou majú voliť tvrdšie matrace, pre nižšie hmotnostné kategórie sú určené mäkšie matrace. Nosnosť matraca je priamo úmerná výške jadra, lebo spravidla platí, čím je vyššie jadro, tým je vyššia i nosnosť matraca. Vplyv na tvrdosť matraca má aj spôsob spania. Ak väčšinu noci prespíte na chrbte alebo bruchu, preferujte tvrdší matrac a naopak, na spánok na boku je vhodnejší mäkší matrac. Deti potrebujú na zdravý rast pevnejší matrac so strednou tvrdosťou a pre staršie ročníky sú vhodnejšie mäkšie a elastickejšie matrace.

 

Naše matrace sú rozdelené do piatich stupňov tuhostí, kde 1 je najmäkkšia a 5 je najtvrdšia.

 

 

VÝBER MATRACA                                      

Častejšie sa odporúča výber dvoch samostatných matracov ako jedného veľkého z dôvodu váhového rozdielu a z dôvodu nekomfortu druhého, ak jeden partner ma nepokojný spánok. Veľký a kvalitný matrac je aj pomerne ťažký, takže pri jeho otáčaní sa poriadne narobíte, a to sa otáčať matrac odporúča raz za mesiac. Proti výberu dvoch matracov je medzera medzi nimi, ale správny rozmer matracov a spoločná plachta tento hendikep eliminujú na minimum.

Naše matrace majú odzipsovateľný poťah a dajú sa jednoducho vyprať .

 

VÝBER ROŠTU

S penovými matracmi si rozumejú rošty z pružných lamiel a k pružinovým matracom patria pevné latové rošty.

 

KOLEKCIE MATRACOV

Našu širokú škálu matracov rozdeľujeme do piatich hlavných kategórií, a to: OPTIMAL, SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMANTE.

Rozdelenie matracov štartujeme od najlacnejších v kategórii OPTIMAL, po najdrahšie v kategórii DIAMANTE, lebo vieme, že rozpočet pri zariaďovaní Vašej spálne je dôležitý.

 

CENY MATRACOV

Ceny matracov rastú priamo úmerne so širokou škálou používaných materiálov, ktoré menia ortopedické vlastnosti matracov spolu s ich celkovou konštrukciou.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY

Dôležité je povedať, že pri výrobe matracov kladieme veľký dôraz na kvalitu používaných materiálov, preto spolupracujeme výhradne s európskymi renomovanými dodávateľmi.

 

Pri výbere správneho matraca z hľadiska materiálového zloženia Vám pomôže grafické zobrazenie použitých materiálov spolu s potrebnou špecifikáciou, ktoré nájdete pri popise každého matraca.

 

ROZMERY MATRACOV

Matrace vyrábame vo všetkých typizovaných aj atypických rozmeroch. Pri akomkoľvek neštandardnom rozmere matraca nás kontaktujte a my Vám ho radi naceníme.

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK