0 ks 0.00 €

+421 908 768 601

DODANIE DO 5 DNÍ
NADŠTANDARDNÉ ZÁRUKY AŽ DO 5 ROKOV
DOPRAVA ZADARMO
SLOVENSKÝ VÝROBCA SPOD TATIER
VIAC AKO 100 DRUHOV MATRACOV NA JEDNOM MIESTE
ODBORNE PORADÍME PRI VÝBERE MATRACA

Matrac DREAM OPTIMAL

Kód produktu: 88

Rozmery matraca


122.50 €98.00 € s DPH

Ušetríte 24.50 € (-20%)

Príplatková služba

100% bavlna set vankúš a paplón - 2 KS [+98.00 €]

Absolutná novinka: Paplón a vankúš vyrobený z umelého polyesterového vlákna o gramáži 400 gr./m2 .. 2 x 200 gr/m2. Vyznačujú sa svojou ľahkosťou, dobrou hrejivosťou a sú antialergické. • rozmery vankúša 90 x 70 cm a rozmery paplóna 200 x 140 cm • štandardne dodávané v poťahu – 100% bavlna, 2 ks v cene 98 €.

Uprednostnená reklamácia do 7 dní [+9.90 €]

Aj napriek kvalitným materiálom našich výrobkov a kontrole vo výrobe sa može vyskytnúť nejaká chybná vada a zodpovedáme aj za vady ,o ktorých nevieme. V rámci tejto príplatkovej služby Vám celú dobu reklamačného cyklu skrátime na 7 pracovných dní,pretože čas reklamácie môže štandardne trvať až 30dní. Hneď po dodaní výrobku na posúdenie,Vám obratom do 7 pracovných dní zavoláme a oboznámime Vás s výsledkom reklamácie.Ak sa tento proces z nejakých dôvodov predlží celá táto čiastka Vám bude vrátena.Tovar,ktorý reklamujete musí byt ihneď po zistení akejkoľvek závady rýchle odoslaný k nám na posúdenie. V prvom rade dbáme nato,aby zákazník bol spokojný nielen s používaním našich výrobkov,ale aj s našimi službami.

Predĺžená záruka + 1 rok [+19.00 €]

Môžete získať naviac až 3 roky záruky k štandardnej záruke pri jednotlivých matracoch. V prípade akýchkoľvek chýba náš ihneď kontaktujte na email: info@more-matracov.sk Predĺžená záruka nezahŕňa mechanické poškodenie ktoré môže vzniknúť pri nesprávnom zaobchádzaní s matracmi. K jednému matracu je možne dokúpiť len jeden druh predĺženej záruky.

Predĺžená záruka + 2 roky [+24.00 €]

Môžete získať naviac až 3 roky záruky k štandardnej záruke pri jednotlivých matracoch. V prípade akýchkoľvek chýba náš ihneď kontaktujte na email: info@more-matracov.sk Predĺžená záruka nezahŕňa mechanické poškodenie ktoré môže vzniknúť pri nesprávnom zaobchádzaní s matracmi. K jednému matracu je možne dokúpiť len jeden druh predĺženej záruky.

Predĺžená záruka + 3 roky [+29.00 €]

Môžete získať naviac až 3 roky záruky k štandardnej záruke pri jednotlivých matracoch. V prípade akýchkoľvek chýba náš ihneď kontaktujte na email: info@more-matracov.sk Predĺžená záruka nezahŕňa mechanické poškodenie ktoré môže vzniknúť pri nesprávnom zaobchádzaní s matracmi. K jednému matracu je možne dokúpiť len jeden druh predĺženej záruky.

Doporučujeme chránič matraca + 1 ks [+32.00 €]

Absolutná novinka: 3 vrstvový chránič matraca chráni nielen Váš matrac pred znečistením, poškodením, ale čo je dôležité chráni poťah matraca a tým predlžuje jeho životnosť. • nepriepustný a priedušný materiál s elastickými popruhmi v rohoch prispieva k vysokej hygienickosti lôžka • zloženie výrobku: PES Mikrovlákno / Zater polyuretán • chránič prateľný pri 60°C. Cena za 1 ks = 29 € v rozmere do 200 x 90 cm.

Doporučujeme chránič matraca + 2 ks [+64.00 €]

Absolutná novinka: 3 vrstvový chránič matraca chráni nielen Váš matrac pred znečistením, poškodením, ale čo je dôležité chráni poťah matraca a tým predlžuje jeho životnosť. • nepriepustný a priedušný materiál s elastickými popruhmi v rohoch prispieva k vysokej hygienickosti lôžka • zloženie výrobku: PES Mikrovlákno / Zater polyuretán • chránič prateľný pri 60°C. Cena za 2 ks = 58 € v rozmere do 200 x 90 cm, alebo v celku v rozmere do 200 x 180 cm.

100% bavlna set vankúš a paplón - 1 KS [+49.00 €]

Absolutná novinka na trhu: Paplón a vankúš vyrobený z umelého polyesterového vlákna o gramáži 400 gr./m2 .. 2 x 200 gr/m2. Vyznačujú sa svojou ľahkosťou, dobrou hrejivosťou a sú antialergické. • rozmery vankúša 90 x 70 cm a rozmery paplóna 200 x 140 cm • štandardne dodávané v poťahu – 100% bavlna, 1 ks v cene 49 €.

Špecifikácia

Kolekcia Optimal

Poťah CHLOE AKTIV

Použitý materiál PUR 7 ZÓN PROFIL, POE/RE PENA

Výška 17 cm

Tvrdosť (1 až 5) Tvrdý (5) / Tvrdý (5)

Nosnosť 120 kg

Pranie 60 °C

Zips Áno

Fyzio systém 7 zón

Záruka 2 roky

Rozmery 200 x 90 cm

Zdravotný matrac Áno

Sendvičový matrac s obojstrannou 7 zónovou profiláciou kvalitnej PUR peny, v kombinácii s tvrdenou doskou POE / RE peny pre lepšie vystuženie matraca. • cenovo prijateľný a obojstranne použiteľný matrac • masážny povrch matraca tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku • odporúčaný rošt lamelový • štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv • PUR 7 zón profil 30 kg/m3, POE/RE pena 70 kg/m3 Poťah - CHLOE AKTIV • snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou • kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX štandard • poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2 • antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

 

1. Zóna hlava: zrýchľuje krvný obeh a pôsobí proti bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: prekrvuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku a vyrovnáva chrbticu
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v rovine
5. Zóna stehná: uvoľnenie stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje a zlepšuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: podporuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

 

 

 

Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné, aby ste lepšie videli priechod vrstiev matraca.

Poťahy

CHLOE AKTIV

CHLOE AKTIV Zloženie: poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2

Materiály

PUR 7 ZÓN PROFIL

PUR 7 ZÓN PROFIL 7 zónová anatomická profilácia

POE/RE PENA

POE/RE PENA RE pena je recyklovaná drvená polyuretánová pena a vyrába sa spájaním rôznych materiálov pod silným tlakom. RE pena dodáva matracom vyššiu tuhosť a teda aj nosnosť.

Recenzie od našich zákazníkov

18.04.2020 19:32:18 | Klaudia Rapavá

mám štyri krásne vnučky vo veku od 1 do 4 rokov, kúpili sme im postele s atypickým rozmerom a zohnať kvalitný matrac bol problém, bez problémov nám vyhoveli s rozmermi a aj s dovozom. Deťom sa nich spinká dobre (prespia konečne celú noc) a aj keď zaspím pri nich, ráno sa zobudím dobre oddychnutá. Ďakujem za ústretovosť , skoré dodanie a odporúčam každému kto sa nevie vyspať :-)

07.04.2020 12:12:33 | Naďa

S matracom som spokojná. Dodanie rýchle. Zatiaľ môžem len odporúčať.

04.04.2020 08:42:40 | Monika Binovska

Veľmi som spokojná chránič madraca je kvalitný neľutujem že som si objednala aj madrac aj chránič ďakujem

21.05.2019 22:05:08 | Petra

Matrac je naozaj vyborny. Velmi pevny kvalitny , skvele sa na nom spi, aj muž si ho hned pochvaloval. Za tu cenu az prekvapiva spokojnost :) Velmi pekne dakujeme!!!

21.05.2019 12:42:42 | Katarína Račáková

Matrac sme kúpili dcére. Výborne sa na ňom spí. Dcéra má posteľ 160x200. Matrac sme kúpili v uvedenom rozmere vcelku. zakúpený matrac zaručuje pohodlný a kvalitný spánok. Pri kúpe sme sa trochu obávali kvality, lebo sme boli zvyknutí na kvalitné matrace, ktoré máme v spálni. Objednaný matrac môžem odporúčať, pretože sa vyrovná kvalitou v minulosti zakúpených matracov od inej spoločnosti. Pozitívne hodnotím pomer ceny a kvality. Matrac bol dodaný v lehote, akú predajca zaručoval. Po prevzatí sme boli kontaktovaní, pani sa zaujímala o našu spokojnosť s výrobkom. Pri dodaní sme boli milo prekvapení, pri matraci bol pribalený poukaz na pobyt v Tatrách a po opätovnom kontakte nám ako bonus bol zaslaný ešte jeden poukaz. V prípade, že by sme v budúcnosti kupovali matrac, určite sa obrátime na more-matracov.

20.05.2019 12:41:51 | Zuzana Jurigová

Matrace sú vynikajúce, kúpila som si už druhý od výrobcu Benab.

08.04.2019 22:23:47 | Mária Kohutiarová

Dostali sme starodávnu posteľ a po zrekonštruovaní je hviezdou našej obývačky, s nadšením ju vnímali aj naše návštevy. Problém ale bol zohnať do takejto "fešandy", kde sa dalo riadne rozťahovať, matrac. Som vďačná, že vďaka vám to už nie je pravda - a že naša posteľ z doby poctivej dostala poctivý a kvalitný matrac a my si môžeme užívať ešte viac pohodlia na nej.

22.02.2019 12:47:29 | Tibor

Výborný pomer- kvalita-cena. Matrac používa syn, ktorý mal už po spaní na starom matrtaci bolesti chrbta.. po kúpe nového matraca už spí v pohode. Odporúčam...

21.02.2019 17:37:36 | Katarina

Veľká spokojnosť, kvalitný a veľmi pohodlný. Výborná cena. A aj skvela spolupráca s predávajúcim, tovar došiel v termine na ktorom sme sa dohodli. Ďakujeme a vrelo odporúčam.

16.02.2019 09:15:34 | Marcel Mitrík

Od spoločnosti more-matracov som si objednal tento matrac v atypickom rozmere na detskú posteľ. Matrac je veľmi pohodlný a spánok na ňom je úžasný. Ďakujem spoločnosti za veľmi ústretový prístup k objednávke aj za skoré doručenie.

11.02.2019 18:22:29 | Andrej Petreje

Od spoločnosti more-matracov sme si už objednali celkom 4 matrace , môžeme vrelo odporúčať. Matrace sú veľmi kvalitné, zaručújú zdravý a pohodlný spánok , že ked sa ráno človek zobudí do práce tak je naozaj odychnutí a to mnohý ludia do dnes nepoznáju , práve preto odporúčame skusiť matrace od more- matracov naozaj hned pocitite rozdiel . Tak tiež velmi odporúčame aj kôli cene , pretože ceny sú naozaj výhodné na to akú kvalitu ponukajú v pomere z cenou u mňa určite číSLO 1. + Pravý slovenský výrobok, ešte raz dakujem že ja a moja rodina môže dnes spavať na tak vynikajúcich matracoch.


 
 


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK