Newsletter
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:Najpredávanejšie

Matrac BIO NATURAL

Dostupnosť: 7 až 10 pracovných dni...

Doprava zadarmo

799.00 €555.00s DPH

Na splátky už od 55.50 €

Loading

Skladacie matrace

Skladacie matrace na spanie

Hľadáte matrac, na ktorom by mohla príležitostne prespať nečakaná návšteva a zároveň taký, ktorý nezaberá príliš veľa miesta? Skladací matrac bude v tom prípade pre vás ideálnou voľbou. Skladacie matrace na spanie síce nie sú určite na pravidelné používanie, no dokážu zabezpečiť potrebné pohodlie počas noci. Lacné skladacie matrace rozhodne nesmú chýbať ani v našom sortimente.


Výhodou skladacích matracov pre hostí, resp. skladacích matracov na spanie je to, že v zloženom stave je možné ich uskladniť takmer kdekoľvek. V prípade návštevy dokážete skladací matrac rýchlo vystrieť a pripraviť. Ide teda najmä o praktický kúsok, ktorý využijete nielen pre nečakané návštevy, ale napríklad aj počas stanovania a kempovania. Dokážu poskytnúť dostatočný komfort a zároveň sú nenáročné na skladovanie.


Prezrite si našu ponuku lacných skladacích matracov, resp. skladacích matracov na spanie, ktoré sú mimoriadne ľahké a jednoduché na manipuláciu a vyberte si u nás ten správny skladací matrac pre svojich hostí či na kempovanie. Okrem skladacích matracov pre hostí u nás nájdete aj taštičkové matrace, penové matrace a mnoho ďalších. Stačí si vybrať.

Prázdna kategória

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK